HİZMETLERİMİZ

Gotik Yapı sektöründe etüt ve proje aşamalarından bağlayarak anahtar teslimine
kadar bir çok konuda müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Danışmanlık:

Şirketimiz yapı sektöründe ihtiyaç duyulması anında belediyelere, sanayi kuruluşlarına, özel ve tüzel kişilere her türlü bilgi ve desteği sağlayarak yapılacak çalışmaların en verimli şekilde sonuçlandırılmasını sağlamaktadır.

Proje:

Gotik Yapı Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Ltd. Şti. yapı sektöründe istenilen her konuda müşterilerinin proje çözümlerine hizmet vermektedir.

Müşteri beklentileri ve bilimsel etkenlere bağlı olarak yapılan alternatifli etüt çalışmaları neticesinde beklentilerinde üzerinde sonuçlar alınabilmektedir. Bu kapsamda tüm mimari projeler, statik projeler, elektrik projeleri, peyzaj projeleri, şehir plan projeleri, ısı yalıtım ve tesisat projeleri şirketimiz bünyesinde hazırlanabilmektedir.

Deneyimli kadromuzla alt yapı projeleri, fabrikalar, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, idari tesisler, konutlar, toplu konutlar, çevre düzenlemeleri ve şehir planları en iyi şekilde projelendirilmekte, yasal prosedür ve ruhsatlandırma işlemleri de şirketimiz bünyesinde çözümlenmektedir.

Taahhüt:

Şirketimiz deneyimli kadrosuyla taahhüt alanında da bir çok başarılara imza atmıştır. İş güvenliğinin ön planda tutulduğu anlayışımız, pratik çözümlerimiz, ekipman ve lojistik kabiliyetimizle taahhüt alanında da tüm beklentilere cevap verilebilmektedir. Yapılan projelerin tamamında teknik saha sorumlusu eşliğinde çalışmalar sürdürülmekte, problem ve aksaklıkların sahada çözümleri yapılarak aksamaların ve mağduriyetlerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Bu kapsamında alt yapı ve yol çalışmaları, fabrikalar, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, idari tesisler, konutlar, toplu konutlar ve çevre düzenlemeleri taahhüt alanlarımız kapsamına girmektedir. Çalışmalarımız boyunca memnun edilen her müşterinin şirket gelişiminin temel yapı taşlarından biri olduğu anlayışıyla, daima rakiplerimizden bir adım önde olduğumuz inancındayız.